• Studio Kulinarne Małe Przyjemności

Przyjęcie urodzinowe dla dzieci

820.00 PLN

Przyjęcie urodzinowe dla dzieci w naszym studiu to połączenie kulinarnej przygody z zabawą i nauką. Podstawową atrakcją przyjęcia jest wspólne gotowanie oraz jedzenie przygotowanych potraw. Dzieci wspólnie z trenerami przygotowują danie główne oraz deser. Menu przyjęcia dobierane są indywidualnie na podstawie ustaleń z jubilatem lub jubilatką i opiekunami dziecka.  

Przyjęcia urodzinowe organizowane są w soboty i niedziele oraz w piątki lub w inny wybrany dzień tygodnia w miarę dostępności studia. Przed zakupem usługi organizacji urodzin prosimy o wcześniejszy kontakt celem potwierdzenia daty. Impreza urodzinowa trwa 2 godziny

Przyjęcia urodzinowe organizowane są dla dzieci w wieku 5+.  Liczba uczestników wynosi 8 dzieci. Możliwa jest większa liczba uczestników (do 20 osób). Opłata dodatkowego uczestnika wynosi 75 zł/osoba. 

W cenie przyjęcia wliczone są opracowanie koncepcji przyjęcia, przeprowadzenie warsztatów przez trenera kulinarnego, wszystkie składniki oraz akcesoria i sprzęt kuchenny niezbędny do przygotowania potraw na przyjęciu, woda dla dzieci. Cena nie obejmuje tortu urodzinowego. 

Nie dziękuję