• Studio Kulinarne Małe Przyjemności

Przyjęcie urodzinowe dla dzieci

998.00 PLN

Przyjęcie urodzinowe dla dzieci w naszym studiu to połączenie kulinarnej przygody z zabawą i nauką. Podstawową atrakcją przyjęcia jest wspólne gotowanie oraz jedzenie przygotowanych potraw. Dzieci wspólnie z trenerami przygotowują danie główne oraz deser. Tematyka przyjęcia oraz menu dobierane są indywidualnie na podstawie ustaleń z jubilatem lub jubilatką i opiekunami dziecka.  

Przyjęcia urodzinowe organizowane są w soboty i niedziele oraz w piątki lub w inny wybrany dzień tygodnia w miarę dostępności studia. Przed zakupem usługi organizacji urodzin prosimy o wcześniejszy kontakt celem potwierdzenia daty.  Impreza urodzinowa trwa 2 godziny

Przyjęcia urodzinowe organizowane są dla dzieci w wieku 5+ lub dla dzieci młodszych, które gotują razem z rodziacami.  Liczba uczestników wynosi 12 dzieci. Możliwa jest większa liczba uczestników. 

W cenie przyjęcia wliczone są opracowanie koncepcji przyjęcia, wybór menu, opieka trenerów w czasie przyjęcia, wszystkie składniki oraz akcesoria i sprzęt kuchenny niezbędny do przygotowania potraw na przyjęciu, napoje dla dzieci. Cena nie obejmuje tortu urodzinowego. 

Nie dziękuję